Dovolená? Jedině v Adršpachu!

Pokud patříte mezi ty, kteří rádi objevují krásy naší republiky, jistě byste neměli minout Adršpach. Jedná se o nádhernou a čistou přírodu, kde naleznete nespočet možností pro výlety. Na výběr máte z mnoha nádherných přírodních inscenací i z architektonických památek.

Rozhodnete-li se tedy tuto lokalitu navštívit, určitě byste měli zapomenout na nějaké luxusní hotely a raději se ubytovat v nějaké chaloupce s historií, která perfektně zapadne do svého okolí. Jednou z takových je chalupa U Studánky https://ustudankyadrspach.cz/cs/.
stromy v lese

Jedná se vcelku o malou chatu, která je přímo stvořená pro rodinnou dovolenou. Součástí chalupy jsou dobově vybavené pokoje a kuchyňka. Nicméně pokud by se vám na rodinné dovolené nechtělo ztrácet čas neustálým vařením, můžete využít možnost každodenní dovážky čerstvých snídaní. Obědy a večeře můžete pak řešit grilováním nebo opékáním buřtů na zahradě.
 

Chalupa U Studánky je umístěna na velice dobrém a strategickém místě. Les se nachází ihned za obydlím, můžete proto veškerý čas trávit dlouhými procházkami po lese a sbíráním hub. Pokud by vás tohle omrzelo, můžete využít i velkou a propletenou síť cyklostezek, které se zde nacházejí. Jedna z nich vás dovede přímo k proslulým Adršpašským skalám. Tuhle přírodní inscenaci byste měli navštívit ať se děje co se děje, neboť nic tak krásného již dlouho neuvidíte.
voda v lese

Neměli byste minout ani Teplické nebo Jiráskovi skály. Děti pak jistě ocení blízkost mnohých koupališť a přírodních vodních ploch, ve kterých se mohou vydovádět.

Pokud se bojíte, že vás tato rodinná dovolená vyjde na velké peníze, nemusíte se vůbec obávat. Jedna noc dospělého bude stát okolo třech stovek Korun. Děti pak mají pobyt o něco levnější a nemusíte si dělat ani starosti, kdo vám pohlídá vašeho čtyřnohého kamaráda, neboť i toho můžete vzít bez problému sebou.