Bez kabelky psaníčka se na plese neobejdete

Jestliže se právě chystáte na ples, tak se v žádném případě neobejdete bez kabelky psaníčka. Ovšem pozor, samozřejmě není možné koupit pouze to první, které vám zrovna padne pod ruku. Tedy není to možné alespoň v případě, že vám záleží na tom, jak budete na plese vypadat. A o to snad jde v první řadě každé dámě, která se na ples vypraví. Vždyť na ples se vydáváme také hlavně kvůli tomu, abychom si tam nejen dobře zatančili, ale také udělali dojem na ostatní. No jen si vezměte, jak velkou část vaší konverzace vždy zabere téma vztahující se k toaletám jednotlivých dam.

černé kabelky

Ženy na plese nedělají prakticky nic jiného, než neustále pozorují, která dáma má co na sobě, jak jí to sluší, jak se jí podařilo sladit celkový dojem anebo jak se jí to naopak nepodařilo ani trochu. Vždyť když již není o čem povídat anebo nemůžeme najít společnou řeč, tak téma, jak vypadají ostatní, je vždy rychle po ruce. A tak tomu bylo a bude vždy. Na ples se již dříve chodilo pro různé informace, neřku-li drby ze společnosti a za pozorováním ostatních zúčastněných. A to se jistě jen tak nezmění.

holčičí elegance

Vše musí být dokonale sladěno

Tedy zpět k vaší kabelce. Samozřejmě, to nejdůležitější, čemu musíte věnovat maximum pozornosti, je vaše plesová róba. Musíte si vybrat přesně ty pravé šaty, které dokonale padnou vašemu typu postavy, a ještě se trefí do vkusu ostatních. Což není nijak snadný úkol. Musíte zvolit správný střih, barvu, materiál, délku, je toho prostě mnoho, na co je potřeba dát pozor. Ovšem rovněž doplňky rozhodně nesmíte podcenit.

maličký model

Taková vhodně zvolená kabelka může udělat anebo pokazit mnoho. Měla by být zajímavá a na první pohled zaujmout, ovšem rozhodně se o pozornost nesmí bít s vašimi šaty. Zkrátka, mezi všemi vašimi doplňky musí panovat dokonalá souhra, a pokud to dokážete, tak se právem stanete královnou plesu.